Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Popular search terms
renate brand charger football 113371 cooler bag coin bottle opener spanner stopwatch 4505 coolTrending products
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Marano
Stainless steel double walled travel mug (590ml)
sign in for pricing
sku. 1171290
4 colours express best seller
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
The Cooper
Sku. E6419
The Cooper
Small card notebook with eighty lined pages, pen loop and ballpen with black ink.
Black ink.
| Product dimensions (L x W x H) | 112 x 87 x 10 mm |
|---|---|
| Materials | Plastic, Paper 70 gsm*, Craft paper 350 gsm |
| Net weight | 56 gr |
| Commodity code | 9608109200 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 7,200 |
| Cadmium |
|---|
| EN71-3 |
| Lead |
| MSDS |
| PAHs |
| PCP |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 38.5 x 27 x 26 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 11.99kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.