Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
Popular search terms
3076 sunglasses bottle lollipop fan bottle opener frisbee picnic 1042451 mint 2715Trending products
Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
The Badley
Sku. ECX0510
The Badley
Small sweet tub made from renewable raw materials and 100% compostable filled with dextrose mints, sealed with a full colour paper printed label.
Approx. 40g
| Shelf life | 6-12 months |
|---|---|
| Product dimensions (⌀ x W) | 70 x 25 mm |
| Net weight | 45 gr |
| Commodity code | 17049010 |
| Number in export carton | 225 |
|---|---|
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 9,450 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 33 x 44 x 22 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10kg |
| dextrose, glucose syrup, glazing agent (magnesium stearate), aroma, peppermint oil |
|---|
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.