Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
notebook with inside back pocket 1163683 3076 e3076 1148543 powerbank drawstring bag 1355999 paper bag 1015134 e1015134Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Kara
Stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1015134
6 colours express best seller
Bargain Eco
Recycled plastic ballpen
sign in for pricing
sku. 1172272
9 colours express best seller
The Brandon
Sku. E967416
The Brandon
Large polyester cross shoulder bag, designed for comfort and convenience. It features one adjustable strap, one large compartment, a front zipped pocket and a side mesh pocket. Stay organized and stylish with this spacious and versatile bag for all your daily adventures.
| Product dimensions (L x W x H) | 175 x 75 x 355 mm |
|---|---|
| Materials | Alloy, Plastic, Zinc, Polyester 210D, Mesh, PE foam beans, Polycanvas 600D |
| Net weight | 200 gr |
| Commodity code | 4202929800 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 1,200 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| Colour Release |
| Extractable Heavy Metals |
| Formaldehyde |
| Lead |
| PAHs |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 50 x 38.5 x 26 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.