Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Popular search terms
fans cool bag tote 3076 luggage tag 2715 speaker hippo the irina football sharpenerTrending products
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
The Nicola
Sku. E6157
The Nicola
Polyester (600D) shoulder bag with two zipped compartment and an adjustable shoulder strap.
| Product dimensions (L x W x H) | 365 x 290 x 75 mm |
|---|---|
| Materials | PVC, Polyester 600D |
| Net weight | 266 gr |
| Commodity code | 4202129100 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 30 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 720 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 42 x 33 x 28 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 9.4kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.