Powerwave 5
BrandCharger recycled aluminium wireless power bank (5,000 mAh)
sign in for pricing
sku. 1163683
1 colour express best seller eco friendly
The Dean
Sku. E1024154
The Dean
Multi-use bag with a laptop compartment (15 inch) and several other pockets. The bag has adjustable shoulder straps and short carrying handles.
| Product dimensions (L x W x H) | 310 x 130 x 440 mm |
|---|---|
| Materials | Polyester, PU |
| Net weight | 551 gr |
| Commodity code | 4202929800 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 10 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 240 |
| BSCI |
|---|
| Export carton dimensions (L x W x H) | 46 x 42 x 30 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 6kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.