Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
Popular search terms
3076 sunglasses bottle lollipop fan bottle opener frisbee picnic mint 2715 emericTrending products
Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
The Heather
Sku. E2917
The Heather
Ruler (20cm) with a solar powered eight digit calculator.
| Product dimensions (L x W x H) | 215 x 55 x 9 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Rubber |
| Net weight | 62 gr |
| Commodity code | 8470100000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 4,800 |
| D.o.C EMC/CE |
|---|
| EMC |
| PAHs |
| RoHS |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 31.5 x 31 x 49 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 13.84kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.