Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
3076 1042451 football bottles fan stadium horn 1204074 powerbank deborah lollipop bottle openerTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
The Aisha
Sku. E1349491
The Aisha
RPET sports bag with a water-repellent PU coating. Features a 40 litre main compartment, front and side zipped pockets, mesh side pocket, two carry handles and adjustable shoulder strap.
| Product dimensions (L) | 510 mm |
|---|---|
| Materials | rPET |
| Net weight | 462 gr |
| Commodity code | 4202929190 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 20 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 360 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 49 x 49 x 27 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 12kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.