Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
laptop case whistle power bank laptop bag 8619_001 3076 umbrella cap conference folder braiswick teddyTrending products
The Corliss
Sku. E1206869
The Corliss
Sports bag made of RPET felt with canvas carrying handles, and an adjustable shoulder strap. Features a large zipped compartment and a small zipped pocket. Capacity: 30L. Carrying capacity: 10 kg.
| Product dimensions (L x W x H) | 510 x 460 x 25 mm |
|---|---|
| Materials | Polyester, PP, rPET |
| Net weight | 500 gr |
| Commodity code | 4202929190 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 20 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 120 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 54 x 51 x 55 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 13.9kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.