Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
Popular search terms
3076 sunglasses lollipop fan bottle bottle opener frisbee picnic 1042451 mint 2715Trending products
Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
The Yuna
Sku. E1349504
The Yuna
RPET polyester notebook with PU front section which when engraved, matches the colour of the fabric. Features 80 lined 70 gsm pages, elastic band for closing, pen loop and ribbon marker.
| Product dimensions (L x W x H) | 210 x 145 x 15 mm |
|---|---|
| Materials | Polyester, PU, TPE, Eucalyptus wood, rPET |
| Net weight | 240 gr |
| Commodity code | 4820103000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 25 |
| Number on pallet | 1,800 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 37.5 x 33 x 24 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 13kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.