Oliver
Aluminium ballpen with stylus
sign in for pricing
sku. 0647
5 colours
Trending products
Oliver
Aluminium ballpen with stylus
sign in for pricing
sku. 0647
5 colours
Kamari
Recycled aluminium ballpen
sign in for pricing
sku. 916301
10 colours express best seller
Powerwave 5
BrandCharger recycled aluminium wireless power bank (5,000 mAh)
sign in for pricing
sku. 1163683
1 colour express best seller eco friendly
The Auri
Sku. E1267405
The Auri
RPET (600D) polyester drawstring bag with PU coating on the front side for water repellency. Features a hidden zipped front pocket and a spacious drawstring compartment. Capacity, 8 litre and a 8kg carrying capacity. Includes an rPET label.
| Product dimensions (L x H) | 330 x 400 mm |
|---|---|
| Materials | Polyester 600D, rPET |
| Net weight | 133 gr |
| Commodity code | 4202929190 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 100 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 2,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 47 x 38 x 32 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 15kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.