Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
laptop case whistle power bank laptop bag 8619_001 3076 umbrella cap conference folder braiswick teddyTrending products
The Eira
Sku. E1267406
The Eira
RPET (600D) polyester cooler bag with PU coating for water repellency. Includes a front zipped pocket, top compartment, side mesh pocket and adhesive closure. Designed with a carrying handle and shoulder strap. Capacity 5 litre. Includes an rPET label
| Product dimensions (L x W x H) | 190 x 120 x 275 mm |
|---|---|
| Materials | Polyester 600D |
| Net weight | 139 gr |
| Commodity code | 4202929190 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 1,200 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 43 x 32 x 43 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 7.6kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.