Lexi
Pexiglass sunglasses
sign in for pricing
sku. 9346
6 colours
The Idris
Sku. E1206641
The Idris
RPET Golf towel with an integrated golf ball pouch, machine washable on cold.
| Product dimensions (L x W) | 310 x 310 mm |
|---|---|
| Materials | rPET, Recycled polyester |
| Net weight | 52 gr |
| Commodity code | 9506399000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 4,800 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 38 x 38 x 38 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 12kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.