Bulphan
Large flat hinged tin with Haribo cola bottles
sign in for pricing
sku. CX0124
1 colour gluten free
Popular search terms
keyring 1349361_002 playing card 3076 1172551 hinged tin 6985 note sun cream 967735 500ml bottleTrending products
Bulphan
Large flat hinged tin with Haribo cola bottles
sign in for pricing
sku. CX0124
1 colour gluten free
Kayla
Recycled steel double walled travel mug (500ml)
sign in for pricing
sku. 1172551
7 colours best seller eco friendly
Olivian
RPET drinking bottle (750ml)
sign in for pricing
sku. 1349360
4 colours
The Malden
Sku. ECX0141
The Malden
Round click plastic pot with sugar free mints with coloured click type lid made of tin and filled with approx. 12g of sugar free mints
| Shelf life | 6 months |
|---|---|
| Product dimensions (⌀ x W) | 45 x 15 mm |
| Net weight | 21 gr |
| Commodity code | 2106909260 |
| Country of Origin | China |
| Number in export carton | 500 |
|---|---|
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 27,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 25.2 x 52.5 x 18 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 11kg |
| sorbitol 98%, magnesium stearate 1%, aroma 0.9% (peppermint oil, menthol, eucalyptus oil, capsicum extract), saccharine 0.1% |
|---|
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.