Powerwave 5
BrandCharger recycled aluminium wireless power bank (5,000 mAh)
sign in for pricing
sku. 1163683
1 colour express best seller eco friendly
The Victor
Sku. E5622
The Victor
Ripstop (210D) explorer backpack with two main zipped compartments and two side pockets.
| Product dimensions (L x W x H) | 315 x 155 x 430 mm |
|---|---|
| Materials | Ripstop 210D |
| Net weight | 332 gr |
| Commodity code | 4202929100 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 20 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 400 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 46 x 34 x 38 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 7.55kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.