Gideon
Spanner bottle opener keyring
sign in for pricing
sku. 976598
1 colour
The Miren
Sku. E1298467
The Miren
Recycled wireless charger powerbank with a 5,000 mAh capacity. 15W MagSafe-compatible wireless charging. Type-C in/out, safety protections, auto shut-off. Includes metal ring for non-MagSafe. Recycled logo on side. Packed in brown box
| Product dimensions (L x W x H) | 97 x 65 x 15 mm |
|---|---|
| Materials | PCB, Recycled ABS |
| Net weight | 118 gr |
| Commodity code | 8507600090 |
| Country of Origin | China |
| Battery | 1 x Li-ion |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 2,500 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 36 x 22 x 11 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 7.8kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.