Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Trending products
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Regatta
Bookmark and sticky notes
sign in for pricing
sku. 3115
3 colours eco proof
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
The Calo
Sku. E1267377
The Calo
Recycled stainless steel drinking mug (450 ml) with a slide closure lid. Includes an engraved recycled logo on the body. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Product dimensions (H) | 140 mm |
|---|---|
| Materials | PS, Silicone, Recycled Stainless steel |
| Net weight | 273 gr |
| Commodity code | 9617000000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 30 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 600 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 47 x 37 x 30 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.