Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Trending products
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Regatta
Bookmark and sticky notes
sign in for pricing
sku. 3115
3 colours eco proof
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
The Fritz
Sku. E1103697
The Fritz
Recycled stainless steel writing set consisting of a twist action ballpen and a rollerball, both with blue ink. Includes a recycled stainless steel logo on the backside of both pens. Packaged together in a kraft paper gift box.
Blue ink.
| Product dimensions (L x W x H) | 172 x 52 x 22 mm |
|---|---|
| Materials | Plastic, Stainless steel, Iron |
| Net weight | 25 gr |
| Commodity code | 9608109200 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 100 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 3,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 39 x 30 x 28 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 8.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.