Gideon
Spanner bottle opener keyring
sign in for pricing
sku. 976598
1 colour
The Risa
Sku. E1349496
The Risa
Recycled round stainless steel rubberized keychain. Features an engraved recycled logo. When engraved it appears in a shiny mirror effect.
| Product dimensions (L x W x H) | 100 x 45 x 5 mm |
|---|---|
| Materials | Recycled Stainless steel |
| Net weight | 22 gr |
| Commodity code | 7326200090 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 500 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 15,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 45 x 30 x 20 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 12.7kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.