Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
3076 portfolio 8385 bottle playing cards football 1172272 y210033 bottle opener charging cable 3965Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
The Rumi
Sku. E1266573
The Rumi
Recycled plastic and rPET fabric, 3-in-1 speaker with light and sleep therapy. Includes 3W speaker, wireless technology (version 5.3), six sleep sounds, timer, adjustable LED light, and 1200mAh battery.
| Product dimensions (L x W x H) | 200 x 100 x 65 mm |
|---|---|
| Materials | rPET, Recycled ABS |
| Net weight | 380 gr |
| Commodity code | 8518210000 |
| Country of Origin | China |
| Battery | 1 x Li-ion |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 30 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 540 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 50.5 x 49 x 24.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 15.2kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.