Gideon
Spanner bottle opener keyring
sign in for pricing
sku. 976598
1 colour
The Mara
Sku. E1349501
The Mara
Recycled zinc alloy keychain for bleeding radiators, with a shopping trolley coin (euro).
| Product dimensions (L x W x H) | 70 x 52 x 9 mm |
|---|---|
| Materials | Zinc alloy |
| Net weight | 23 gr |
| Commodity code | 7326200090 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 400 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 12,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 36 x 29 x 19 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.4kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.