Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
3076 portfolio 8385 bottle playing cards football 1172272 y210033 bottle opener charging cable 3965Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
The Kaia
Sku. E1267661
The Kaia
Recycled PU luggage tag. Features a built-in Apple FindMy tracker with space inside for a personal information insert. Individually packaged in a kraft paper box.
Uses "Impression" as the device name and includes the Impression logo for ID registration.
| Product dimensions (L x W x H) | 215 x 40 x 10 mm |
|---|---|
| Materials | Recycled Polyurthane |
| Net weight | 14 gr |
| Commodity code | 3926909790 |
| Country of Origin | China |
| Battery | 1 x Cell-CR2032 |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 100 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 3,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 34.5 x 19 x 14 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 3kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.