Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Trending products
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
The Naiya
Sku. E1349535
The Naiya
Recycled PU backpack with rolltop closure and velcro strip. Features front zipped pocket, 16� laptop compartment, adjustable ventilated shoulder straps and top handle. (19 litres capacity)
| Product dimensions (L x W x H) | 360 x 120 x 550 mm |
|---|---|
| Materials | Polyester 210D, Recycled Polyurthane |
| Net weight | 150 gr |
| Commodity code | 4202929190 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 20 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 240 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 49 x 40 x 48 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.1kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.