Gideon
Spanner bottle opener keyring
sign in for pricing
sku. 976598
1 colour
The Tavi
Sku. E1298468
The Tavi
Recycled powerbank with a 10,000 mAh capacity, 22.5W fast charging. Type-C in/out, Type-A input. Digital display, smooth/textured design. Safety protections. Recycled logo on back. Packed in brown box
| Product dimensions (L x W x H) | 108 x 69.1 x 15.3 mm |
|---|---|
| Materials | PC, PCB, Recycled ABS |
| Net weight | 173 gr |
| Commodity code | 8507600090 |
| Country of Origin | China |
| Battery | 1 x Li-ion |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 2,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 37 x 14 x 23.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 9.6kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.