Gideon
Spanner bottle opener keyring
sign in for pricing
sku. 976598
1 colour
The Jona
Sku. E1298466
The Jona
Stylish recycled powerbank with a 10,000 mAh Li-ion battery and 22.5W fast charging. Integrated TPE cable with Lightning and Type-C connectors. LED battery display, Type-C in/out, Type-A input. Safety protections included.
| Product dimensions (L x W x H) | 75.1 x 65.5 x 24.1 mm |
|---|---|
| Materials | PC, TPE, PCB, Recycled ABS |
| Net weight | 172 gr |
| Commodity code | 8507600090 |
| Country of Origin | China |
| Battery | 2 x Li-ion |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 2,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 36 x 32 x 10.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 9.61kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.