Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Kara
Stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1015134
6 colours express best seller
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
The Lois
Sku. E1172688
The Lois
Recycled plastic outdoor speaker with wristband and carabiner. Includes a 400mAh built-in rechargeable battery with 4 hours of playing time. Includes a 30cm Type-C charging cable, built-in LED flashlight (30 lumens), and solar panel to extend usage. Wireless connection technology: 5.3. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Product dimensions (L x W x H) | 91 x 42 x 91 mm |
|---|---|
| Materials | PVC, Recycled ABS |
| Net weight | 193 gr |
| Commodity code | 8518210000 |
| Country of Origin | China |
| Battery | 1 x Li-ion |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 25 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 1,100 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 51 x 12 x 36 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 6.7kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.