Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
007500 3076 003018 football 005171 mint screwdriver cables 976587 luggage tag notebookTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
The Nadia
Sku. E1349523
The Nadia
Recycled MagSafe magnetic phone stand with suction cup base, lock function for secure use on smooth surfaces and metal ring for universal phone compatibility. Packed in a brown box.
| Product dimensions (L x W x H) | 60 x 60 x 46 mm |
|---|---|
| Materials | Recycled ABS |
| Net weight | 84 gr |
| Commodity code | 8504409590 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 100 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 4,200 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 35 x 35 x 24 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.