Timothy
RPET bottle (750ml)
sign in for pricing
sku. 771659
8 colours eco proof
The Aveline
Sku. E1267823
The Aveline
Recycled plastic golf tee set consisting of 12 tees in a compact holder with three ball markers with keychain. Includes the recycled plastic logo on the back.
| Product dimensions (L x W x H) | 105 x 15 x 55 mm |
|---|---|
| Materials | Iron, Recycled ABS |
| Net weight | 28 gr |
| Commodity code | 9506399000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 400 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 10,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 49 x 31.5 x 34 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 13.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.