Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
laptop bag football wine stadium horn fan 3076 mints 8247 1204074 powerbank deborahTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Kara
Stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1015134
6 colours express best seller
The Cressida
Sku. E1039472
The Cressida
Choose sustainability with this natural-coloured recycled cotton cosmetic bag. Made from 100% cotton, this bag features a useful zipped pocket to keep your essentials organised. Perfect for travel or daily use, it makes eco-friendliness and practicality a good match!
| Product dimensions (L x W x H) | 220 x 160 x 60 mm |
|---|---|
| Materials | Cotton, Recycled cotton |
| Net weight | 26 gr |
| Commodity code | 4202929190 |
| Country of Origin | India |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 6,400 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 50 x 37 x 16 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 6.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.