Rachelle
Ceramic mug (170ml)
sign in for pricing
sku. 2848
1 colour
The Ilaria
Sku. E1351333
The Ilaria
Recycled aluminium lacquered pen set with ballpen and rollerpen with blue ink. Both with engraved a recycled logo. Blue ink. Packed in a recycled cardboard gift box.
| Product dimensions (L x W x H) | 178 x 59 x 14 mm |
|---|---|
| Materials | Metal, Bamboo, rPET, Recycled aluminium |
| Net weight | 66 gr |
| Commodity code | 9608109200 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 6,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 39 x 32 x 34 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14.2kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.