Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
007500 003018 3076 mint football 005171 cables 976587 luggage tag notebook 480946Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
The Maren
Sku. E1351334
The Maren
Recycled aluminium lacquered with bamboo push button with metal clip and blue ink. Features an engraved recycled logo.
| Product dimensions (L x W x H) | 13.4 x 10 x 140 mm |
|---|---|
| Materials | Metal, Bamboo, rPET, Recycled aluminium |
| Net weight | 16 gr |
| Commodity code | 9608109200 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 500 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 26,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 40 x 16 x 23 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 9.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.