Bulphan
Large flat hinged tin with Haribo cola bottles
sign in for pricing
sku. CX0124
1 colour gluten free
Popular search terms
keyring 1349361_002 playing card 3076 1172551 hinged tin 6985 note sun cream 967735 500ml bottleTrending products
Bulphan
Large flat hinged tin with Haribo cola bottles
sign in for pricing
sku. CX0124
1 colour gluten free
Kayla
Recycled steel double walled travel mug (500ml)
sign in for pricing
sku. 1172551
7 colours best seller eco friendly
Olivian
RPET drinking bottle (750ml)
sign in for pricing
sku. 1349360
4 colours
The Gladys
Sku. E1172273
The Gladys
Recycled aluminium ballpoint pen with a rubberised coating. Includes an engraved recycled aluminium logo.
Blue ink.
| Product dimensions (L x W x H) | 136 x 10 x 12 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Recycled aluminium |
| Net weight | 14 gr |
| Commodity code | 9608109200 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 500 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 30,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 32 x 26.5 x 15 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 7.7kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.