Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Popular search terms
3076 1204262 fan hippo power alasia powerbank plastic water bottles plush cy0120 golfTrending products
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
The Theyden
Sku. ECX0182
The Theyden
Heart tin with approx. 24g of fruit heart sweets
| Shelf life | 6 months |
|---|---|
| Product dimensions (L x W x H) | 65 x 70 x 15 mm |
| Net weight | 41 gr |
| Commodity code | 73102910 |
| Country of Origin | China |
| Number in export carton | 500 |
|---|---|
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 14,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 36.5 x 54 x 25.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 21kg |
| sorbitol 98%, magnesium stearate 1%, aroma 0.9% (peppermint oil, menthol, eucalyptus oil, capsicum extract), saccharine 0.1% |
|---|
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.