Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
The Riva
Sku. E7830
The Riva
Cardboard holder with ruler (13cm), 4 different smaller sticky notes and 1 set of larger sticky notes one hundred sheets each. Including cardboard click-action ballpoint pen, blue ink.
Blue ink.
| Product dimensions (L x W x H) | 160 x 80 x 11 mm |
|---|---|
| Materials | Cardboard |
| Net weight | 64 gr |
| Commodity code | 4820103000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 4,800 |
| BSCI |
|---|
| Cadmium |
| EN71-3 |
| PAHs |
| PCP |
| Phthalates |
| Safety Data Sheet (SDS) |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 46.5 x 36.5 x 27 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14.6kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.