Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
fan 3076 keyring football 2715 alasia flip flop beach ball 1041502 bliss sunglassesTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Fresh
Neck ventilator
sign in for pricing
sku. 1439251
1 colour
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
The Sofia
Sku. E668115
The Sofia
Stainless steel double walled mug (380ml). The lid has a drinking opening with closure. Not dishwasher safe.
| Product dimensions (⌀ x H) | 89 x 142 mm |
|---|---|
| Materials | Stainless steel |
| Net weight | 240 gr |
| Commodity code | 9617000000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 600 |
| Cadmium |
|---|
| Heavy Metals Migration |
| Lead |
| LFGB |
| PAHs |
| Phthalates |
| SVHC's |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 49 x 49 x 36.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14.8kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.