Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
3076 picnic frisbee 1202839 lip balm luggage bottle powerbank 1015134 1171300 laptop bagTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
The Leontine
Sku. E1206636
The Leontine
Polyester travel pillow set with a soft polyester and PP cotton filling. Includes an eye mask and pillow when unzipped. Features a carabiner clip for easy attachment during travel.
| Product dimensions (L x W x H) | 160 x 170 x 90 mm |
|---|---|
| Materials | Cotton, Polyester, PP |
| Net weight | 108 gr |
| Commodity code | 94049090 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 60 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 480 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 60 x 40 x 60 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 9kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.