Bulphan
Large flat hinged tin with Haribo cola bottles
sign in for pricing
sku. CX0124
1 colour gluten free
Popular search terms
keyring 1349361_002 3076 playing card hinged tin note sun cream 500ml bottle 1014843 tape measure childrenTrending products
Bulphan
Large flat hinged tin with Haribo cola bottles
sign in for pricing
sku. CX0124
1 colour gluten free
Olivian
RPET drinking bottle (750ml)
sign in for pricing
sku. 1349360
4 colours
Kayla
Recycled steel double walled travel mug (500ml)
sign in for pricing
sku. 1172551
7 colours best seller eco friendly
The Bargain
Sku. E1014843
The Bargain
Discover unbeatable value with this Plastic Ballpen. This low-cost pen is perfect for everyday use, it delivers smooth writing and durability. Ideal for students, professionals, and anyone in need of a dependable pen at an incredible price.
Blue ink.
| Product dimensions (L x W x H) | 138 x 13 x 10 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Steel |
| Net weight | 6 gr |
| Commodity code | 9608109200 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 1,000 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 48,000 |
| BSCI |
|---|
| Cadmium |
| EN71-3 |
| Lead |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 40 x 31 x 17 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 7kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.