Bulphan
Large flat hinged tin with Haribo cola bottles
sign in for pricing
sku. CX0124
1 colour gluten free
Popular search terms
keyring 1349361_002 playing card 3076 1172551 hinged tin 6985 note sun cream 967735 500ml bottleTrending products
Bulphan
Large flat hinged tin with Haribo cola bottles
sign in for pricing
sku. CX0124
1 colour gluten free
Kayla
Recycled steel double walled travel mug (500ml)
sign in for pricing
sku. 1172551
7 colours best seller eco friendly
Olivian
RPET drinking bottle (750ml)
sign in for pricing
sku. 1349360
4 colours
The Pippa
Sku. E9137
The Pippa
Poncho in an plastic ball with a snap hook attachment.
| Product dimensions (L x W x H) | 1200 x 900 x 1 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, PVC |
| Net weight | 51 gr |
| Commodity code | 3926200000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 3,200 |
| Cadmium |
|---|
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 58 x 35.5 x 35.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 11.75kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.