Bulphan
Large flat hinged tin with Haribo cola bottles
sign in for pricing
sku. CX0124
1 colour gluten free
Popular search terms
keyring 1349361_002 playing card 3076 1172551 hinged tin 6985 note sun cream 967735 500ml bottleTrending products
Bulphan
Large flat hinged tin with Haribo cola bottles
sign in for pricing
sku. CX0124
1 colour gluten free
Kayla
Recycled steel double walled travel mug (500ml)
sign in for pricing
sku. 1172551
7 colours best seller eco friendly
Olivian
RPET drinking bottle (750ml)
sign in for pricing
sku. 1349360
4 colours
The Andie
Sku. E4064
The Andie
Automatic Polyester (190T) umbrella with eight panels and metal shaft, with Velcro closing.
| Product dimensions (⌀ x H) | 1050 x 827 mm |
|---|---|
| Materials | Metal, Polyester 190T, Beech wood |
| Net weight | 280 gr |
| Commodity code | 6601992000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 24 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 792 |
| Cadmium |
|---|
| PAHs |
| PCP |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 84.5 x 24 x 9.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 7.19kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.