Paper bag (230 x 220 x 90mm)
sign in for pricing
sku. X201653
2 colours eco friendly
The Dorian
Sku. E1206637
The Dorian
Pill box with five individual compartments, each with its own lid.
| Product dimensions (L x W x H) | 60 x 66 x 34 mm |
|---|---|
| Materials | PP |
| Net weight | 108 gr |
| Commodity code | 3926909790 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 400 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 8,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 58.5 x 33 x 38 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 13.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.