Lexi
Pexiglass sunglasses
sign in for pricing
sku. 9346
6 colours
The Winston
Sku. E7129
The Winston
Luxurious black pen case, suitable for one pen, with a black shiny metal plate for printing purposes (size 2.6 x 2,6 cm), a black velvet inside, and a magnet closing.
| Product dimensions (L x W x H) | 165 x 28 x 27 mm |
|---|---|
| Materials | PU, Stainless steel, Velvet |
| Net weight | 64 gr |
| Commodity code | 4202921900 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 4,800 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 36 x 35 x 35 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 15.1kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.