Kylie
Head light with 5 LED lights
sign in for pricing
sku. 4807
1 colour best seller
The Donovan
Sku. E8722
The Donovan
Plastic parking disc with four different languages.
| Product dimensions (L x W x H) | 128 x 103 x 3 mm |
|---|---|
| Materials | Cardboard, PVC |
| Net weight | 18 gr |
| Commodity code | 3926909700 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 500 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 12,500 |
| Cadmium |
|---|
| PAHs |
| PCP |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 67 x 24 x 21.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 12.9kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.