Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
The Rami
Sku. E1349519
The Rami
Oeko-Tex cotton (180 gsm) barrel bag with natural cotton handles. Oeko-Tex label.
| Product dimensions (L x W x H) | 500 x 420 x 250 mm |
|---|---|
| Materials | Cotton 180 gsm |
| Net weight | 236 gr |
| Commodity code | 4202929190 |
| Country of Origin | India |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 1,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 45 x 46 x 26 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 13kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.