Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
portfolio 3076 charging cable bottle opener 1172272 sweets bottle powerbank 8385 cx0100 3965Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
The Vivienne
Sku. E480923
The Vivienne
Oblong PU keyring. Suitable for laser engraving.
| Product dimensions (L x W x H) | 69 x 36 x 4 mm |
|---|---|
| Materials | PU, Iron |
| Net weight | 9 gr |
| Commodity code | 7326909890 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 500 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 20,000 |
| Cadmium |
|---|
| Nickel |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 48 x 30 x 20 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 5.49kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.