Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Popular search terms
bottles 971864 3076 mint lunch box playing cards 2889 bamboo football horn hi visTrending products
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Sena
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1267809
6 colours express
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
The Janet
Sku. E1172326
The Janet
Type-C to Type-C data and charging cable with a length of 1 metre. Data speed of 240 Mbps. The built-in magnet allows the cable to roll up automatically in a structured way. 240 Mbps data speed / 60W charging output. Individually packaged in a brown cardboard gift box.
| Product dimensions (L) | 1000 mm |
|---|---|
| Materials | Aluminium, Copper, Nylon |
| Net weight | 40 gr |
| Commodity code | 8544429090 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 6,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 35 x 35 x 32 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.7kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.