Tower
Stainless steel double walled travel mug (300ml)
sign in for pricing
sku. 8240
5 colours express best seller
Trending products
Tower
Stainless steel double walled travel mug (300ml)
sign in for pricing
sku. 8240
5 colours express best seller
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Ryder
RPET Non-woven shopper
sign in for pricing
sku. 967758
6 colours best seller eco proof
The Mae
Sku. E548845
The Mae
Pencil with multi coloured lead.
Blue ink.
| Product dimensions (H) | 176 mm |
|---|---|
| Materials | Poplar |
| Net weight | 14 gr |
| Commodity code | 9609109000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 1,440 |
| Number in inner carton | 72 |
| Number on pallet | 46,080 |
| EN71-1 |
|---|
| EN71-2 |
| EN71-3 |
| PCP |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 38 x 22 x 37.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14.1kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.