Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
sunglasses 3076 1042451 lollipop fan ear plugs earplug deborah mint bottle opener frisbeeTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
The Hadi
Sku. E1349349
The Hadi
Stylish metal and eco brass twist action ballpen. Supplied with German Dokumental blue ink. Individually packaged in a black sliding box.
| Product dimensions (L x W x H) | 140 x 10 x 10 mm |
|---|---|
| Materials | Metal, Brass |
| Net weight | 5 gr |
| Commodity code | 9608109200 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 100 |
| Number on pallet | 10,800 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 43 x 19.5 x 40 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 9.4kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.