Monty
Plush teddy bear with hoodie
sign in for pricing
sku. 8182
5 colours best seller
Trending products
Monty
Plush teddy bear with hoodie
sign in for pricing
sku. 8182
5 colours best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
The Nicole
Sku. E839376
The Nicole
Glass lunch box with a bamboo lid and silicon strap. Capacity: approximately 900 ml.
| Product dimensions (L x W x H) | 200 x 150 x 65 mm |
|---|---|
| Materials | Glass, Silicone, Bamboo |
| Net weight | 820 gr |
| Commodity code | 3924900090 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 10 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 440 |
| Bisphenol A (BPA) |
|---|
| Cadmium |
| LFGB |
| PAHs |
| Phthalates |
| SVHC's |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 38 x 33 x 23 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 9.6kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.