Bulphan
Large flat hinged tin with Haribo cola bottles
sign in for pricing
sku. CX0124
1 colour gluten free
Popular search terms
keyring 1349361_002 playing card 3076 1172551 hinged tin 6985 note sun cream 967735 500ml bottleTrending products
Bulphan
Large flat hinged tin with Haribo cola bottles
sign in for pricing
sku. CX0124
1 colour gluten free
Kayla
Recycled steel double walled travel mug (500ml)
sign in for pricing
sku. 1172551
7 colours best seller eco friendly
Olivian
RPET drinking bottle (750ml)
sign in for pricing
sku. 1349360
4 colours
The Lucas
Sku. E9534
The Lucas
This Transparent Plastic Lip Balm Stick keeps lips moisturised and protected. Available in solid colours of white, silver, and black, this lip balm provides SPF15 protection against harmful UV rays. Perfect for daily use to keep lips soft, smooth, and safe from the sun.
| Product dimensions (H) | 69 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Plastic, Wax |
| Net weight | 14 gr |
| Commodity code | 3304100000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 480 |
| Number in inner carton | 24 |
| Number on pallet | 23,040 |
| 94/62/EC |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| CPSR |
| GMP Guideline |
| PAHs |
| Phthalates |
| Safety Data Sheet (SDS) |
| SCCP |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 25 x 17.5 x 43 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 7.58kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.