Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
The Matthias
Sku. E1096886
The Matthias
Polyester (600D) cooler carrying bag with PEVA inside and a zipped front pocket. The bag has 6mm PE foam and a waterproof interior, two carrying handles with velcro closure and an adjustable shoulder strap
| Product dimensions (L x W x H) | 480 x 220 x 335 mm |
|---|---|
| Materials | Polyester 600D, Polyester 210D, PEVA, Zinc alloy, Polyfoam |
| Net weight | 430 gr |
| Commodity code | 4202929890 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 10 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 160 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 54 x 38 x 36 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 5.2kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.