Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
portfolio 3076 charging cable bottle bottle opener playing cards y210033 1172272 sweets powerbank 8385Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
The Seraphina
Sku. E1015158
The Seraphina
Polyester bag with a large zipped compartment suitable for a 15 inch laptop, a front zipped pocket and adjustable shoulder strap.
| Product dimensions (L x W x H) | 295 x 410 x 30 mm |
|---|---|
| Materials | Plastic, Metal, Nylon, Polyester 600D |
| Net weight | 315 gr |
| Commodity code | 4202129190 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 30 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 420 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| Colour Release |
| Formaldehyde |
| Heavy Metals |
| Lead |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 44 x 32 x 62 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.4kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.